Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Dulce•Dulce Sueno Serbia••.
Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =)
Zelimo vam lep boravak na forumu .
Vas "Dulce Sueno" Serbia
Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Dulce•Dulce Sueno Serbia••.
Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =)
Zelimo vam lep boravak na forumu .
Vas "Dulce Sueno" Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Anahi priznaje da je imala plastičnu operaciju nosa.

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Anahiholic*

Anahiholic*


Broj poruka : 117
Datum upisa : 20.01.2011
Godina : 28
Lokacija : *Topiim se s tobom*

Anahi priznaje da je imala plastičnu operaciju nosa. Empty
PočaljiNaslov: Anahi priznaje da je imala plastičnu operaciju nosa.   Anahi priznaje da je imala plastičnu operaciju nosa. Icon_minitimeSub Mar 19, 2011 8:15 pm

Meksička pevačica Anai je rekao da biste izbegli srčani napad i slobodu od stalne migrene, nastupao je na operaciju nosa da ispravi odstupila septuma zbog moždanog udara je doživeo kao dete i to dovelo do problema u transportu kiseonika do mozga.

Međutim, korišćenje operacije da poboljšaju svoje zdravlje, na pitanje lekara, Raul Perez Infante će estetska korekcija nosa i brade.

Ova operacija je bila najgora stvar koja se desila u mom životu?. Prva tri dana rekao da ću umreti od muke jer nije mogao da diše, ali juče sam sve i hvala Bogu diše, vazduh ulazi mene savršen i srećan sam zato što ne diše dobro i ja sam tako mislio? objasnio.

Bivši član grupe RBD nestalih, podsetio je u izjavi za TV Ventaneando?, Da za tri godine pati od migrene, do te mere da je bila zaključana za tri uzastopna dana da žalimo, čak i nakon koncerata se nude u različitim zemljama, ponovo na avion, pretrpeo toliko bola.

On je takođe imao? Užasan bol u leđima i promene u mom raspoloženju. Ja sam nekoliko testova, a ne saznao šta se dogodilo sve dok lekar dolazi do i ja dobiti CT naći odstupa septuma.

Devojčica dobila šok? Kada sam pala nakon trčanje oko bazena, moj tata mi je rekao: krvarenje iz nosa. Onda moje lice je počeo da raste krivo, ali sam mogao da vidim napolje.

? To me je sprečila blokadu kiseonik do mozga došao i rekao mi da je idealno za rad, jer u suprotnom to može da bude opasno i u ekstremnim slučajevima, čak i moždani udar može da dovede On je rekao?.

Anai je istakao da je uvek bila veoma iskrena i zato je priznao da želi raditi ORL specijalista zao jer ako prestanem da, umrem, pa sam imao operaciju sa dr Raul Lopez Infante i ako je to bilo? Tamo Izgleda da je bar me pusti da lepo vikenda.

On zna o životu?, Ja sam rekao nisam želite da promenite, samo da ako sam hteo da dira nos, barem ne da mi se ružno. Ja sam rekao da ne brine i važna stvar je da će spasiti svoj život On je dodao.

Pevačica otkrila je u petak da baci će odmah biti uklonjeni i upisati za putovanje zbog martu naredne godine će 26. koncert u Brazilu, pored Kristijana Čaveza i Noela Schajrisa.

Rekao mi da moj život će se promeniti i? Verujem, a zatim je tri dana bez pate od migrene, što je za mene čudo, je neverovatno On je rekao plavooka plavuša.

Stručnjaka koji prema njoj, Raul Lopez Infante je u međuvremenu izjavio da kada briga za pacijenta u izgledu nosa, brada je komplementarna lica profil i delite:

Anai? Nije uspeo u razvoju na bradu i, naravno, ako pomoć sa nešto malo na svojoj bradi. Tkiva su lečenje u vrlo prikladan i bez simptoma će biti spreman za oko 10 ili 15 dana kako bi vaš život i napora tako da u roku od 21 dana?, Rekao je on.

Pre nego što je objavio ovu informaciju, Anahi lambasted u štampi Tvitter?? Opet tomografije nos, to je ono što sam imao. To je bio poklon za to osiguranje malvibrosos ni razumeti, ali eeekuiiis vredi! Budite Happi Vorld ".

Kasnije, on je napisao: "Jaaaaa Vov P Sada sam promenio se na novi Ako je to njihova deca jedu napred, pritisnite njim sam vredi..." Međutim, podrška njenih fanova šokiran i postigao: Vovov? Napamet, kako neverovatno ono što ja dobiti. Oni su pravo da kažu šta god žele.

[You must be registered and logged in to see this link.]


Prevod: Google Mad
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anahirocksserbia.com/
Filip_Serbia

Filip_Serbia


Broj poruka : 473
Datum upisa : 20.01.2011

Anahi priznaje da je imala plastičnu operaciju nosa. Empty
PočaljiNaslov: Re: Anahi priznaje da je imala plastičnu operaciju nosa.   Anahi priznaje da je imala plastičnu operaciju nosa. Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 12:11 am

Vec citao xD
Neka ukloni one oziljke Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
 
Anahi priznaje da je imala plastičnu operaciju nosa.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Anahi en San Cristobal- Venezuela
» Anahi u casopisu OK
» Anahi Snickers
» Anahi sale del hospital
» Anahi #1 en el Top ventas en Bogota !

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Dulce Maria Works :: RBD :: Anahi Giovanna-
Skoči na: