Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Dulce•Dulce Sueno Serbia••.
Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =)
Zelimo vam lep boravak na forumu .
Vas "Dulce Sueno" Serbia

PrijemKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Share | 

Dulse Marija: Smela, seksipilna i talentovana

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Ivana♥

Broj poruka : 271
Datum upisa : 20.01.2011

PočaljiNaslov: Dulse Marija: Smela, seksipilna i talentovana    Pet Jan 21, 2011 12:39 pm

Mlada meksička pevačica, glumica i pisac Dusle Marija proživela je važnu godinu sa izdavanjem svog prvog solističkog albuma ''Extranjera'', a između ostalog proslavila je i 20 godina karijere.

Prijem prvog albuma je odličan. Bivša buntovnica je proglašena jednom od najpopularnijih žena na kontinentu u 2010. godini, od Kanade do Brazila.

''Za mene je izdavanje ovog albuma bio vrhunac mnogih planova i snova, volim glumu, ali postoji velika razlika, jer ti prikazuješ emocije i izgled, ali to nikad nisi ti'', rekla je.

Sa zrelijih 25 godina, od kojih je već 20 godina u glumačkim vodama, Dulse Marija priznaje da u njenom svetu ne može sve biti bezbrižno.

''Bilo je to pet predivnih godina sa grupom, ali sada putujem sama, sve zavisi od mene, moje mišljenje je samo moje i ne moram da čekam druge'', rekla je o svom radu sa RBD-om.

Prvi deo ''Extranjera'' je u prodaji, sastoji se od sedam pesama, od kojih su dve pod njenim komponovanjem. Drugi deo izlazi u prodaju u februaru i na njemu će biti više nejnih tema.

''Ako želiš da sve bude dobro i kvalitetno, moraš da budeš okružen talentovanim ljudima. Ne mogu da kažem da je ceo disk samo moj, jer shvatam da još dosta toga treba da naučim'', dodaje ona.

Izvor RMS

y estos labios ya no seran tuyos, sera mi amor solo un golpe a tu orgullo y si me abrazas

sera solo en sueños porque ya no te quiero aqui...ya no...ya no...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Anahiholic*

Broj poruka : 117
Godina : 20

PočaljiNaslov: Re: Dulse Marija: Smela, seksipilna i talentovana    Pet Jan 21, 2011 4:18 pm

Prelepooooo *__*
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.anahirocksserbia.com/
marko_chavez
Admin

Broj poruka : 67
Datum upisa : 19.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Dulse Marija: Smela, seksipilna i talentovana    Ned Jan 23, 2011 3:00 pm

Eto zasto je volim... Nije natripovana kao sve ostale... Svoja je i jako dobra osoba Smile

Majaa xD

Broj poruka : 81
Godina : 21

PočaljiNaslov: Re: Dulse Marija: Smela, seksipilna i talentovana    Ned Jan 23, 2011 3:03 pm

Daaa xD Jedva cekam da dodje kod naas Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Dulse Marija: Smela, seksipilna i talentovana    Danas u 7:08 am

Nazad na vrh Ići dole

Dulse Marija: Smela, seksipilna i talentovana
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sevdalinke
» Por tu amor/U ime ljubavi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Dulce Maria :: Novosti-
Skoči na: