Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Dulce•Dulce Sueno Serbia••.
Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =)
Zelimo vam lep boravak na forumu .
Vas "Dulce Sueno" Serbia
Dobrodosli na forum oficijalnog fan kluba ●••Dulce•Dulce Sueno Serbia••.
Registrujte se i vec pri registraciji se uclanite u fan klub! =)
Zelimo vam lep boravak na forumu .
Vas "Dulce Sueno" Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Karlos obožava što je Anahin par u seriji.

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Anahiholic*

Anahiholic*


Broj poruka : 117
Datum upisa : 20.01.2011
Godina : 28
Lokacija : *Topiim se s tobom*

Karlos obožava što je Anahin par u seriji. Empty
PočaljiNaslov: Karlos obožava što je Anahin par u seriji.   Karlos obožava što je Anahin par u seriji. Icon_minitimeSub Mar 19, 2011 4:33 pm

Portorikanski glumac Karlos Ponce i više nego spreman da počne snimanje telenovele " Dva domaćinstva ", koja će zajedno sa zvezda bivše Rebelde Anahi .

" Veoma sam srećan istinu , jer je dao mnogo pratiti putem Tvitter i Facebook . Bio sam impresioniran iznosu od navijača koji su ga ( Anahi ) , svoju ljubav a ja sam uzbuđen da mnogo učiniti operu sapun sa devojkom koji žele oboje ", rekla je ona DANAS .

telenovela u produkciji Emilio Larrosa , objavljen je u Meksiku u maju na zaključak " Trijumf ljubavi . " Takođe u baci prate Artur Peniche , Laura Leon , Marin Malinalli , Olivera Kolins i Victor Noriega .

Adresa pitanje bigamije , čovek koji ima dve kuće i na kraju , ona je niko .

Ovo je treći meksičke telenovele glumi Pons . Prvi je bio " osećanja drugih "(1996 ) koji je glumio sa Jolanda Andrić , drugi je bio " zamišljen bez greha " ( 2001) sa Angelica Rivera .

"Ja sam u Meksiko, imam mnogo naklonosti , je veoma važno u mom ličnom životu i karijeri za mene je kao punjenje baterija ", rekao je on .

U svom romansu sa kolumbijskim glumica Ksimena Dukue , nisu imali sumnje u rekao da je srećan , bez obrazlaganja .

" malo srce mora da se brine dobro . Iako je u našoj rotaciji ( umetničkom) mnoga čudesa kada odlazimo ' Tumbao " , postoje velike pesme , pesme . Moramo takođe uzeti vreme ", on je priznao .

Ponse , koji je poznat po vodi karijeru u film i televiziju na engleskom i španskom jeziku , deo je baci od animiranog filma " Rio " , dajući glas trgovac egzotičnih ptica .

Prevod Google



[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh Ići dole
http://www.anahirocksserbia.com/
Filip_Serbia

Filip_Serbia


Broj poruka : 473
Datum upisa : 20.01.2011

Karlos obožava što je Anahin par u seriji. Empty
PočaljiNaslov: Re: Karlos obožava što je Anahin par u seriji.   Karlos obožava što je Anahin par u seriji. Icon_minitimeSub Mar 19, 2011 6:22 pm

A ko nebi? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Maria DM

Maria DM


Broj poruka : 273
Datum upisa : 19.01.2011

Karlos obožava što je Anahin par u seriji. Empty
PočaljiNaslov: Re: Karlos obožava što je Anahin par u seriji.   Karlos obožava što je Anahin par u seriji. Icon_minitimeNed Mar 20, 2011 4:18 pm

realno xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Karlos obožava što je Anahin par u seriji. Empty
PočaljiNaslov: Re: Karlos obožava što je Anahin par u seriji.   Karlos obožava što je Anahin par u seriji. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Karlos obožava što je Anahin par u seriji.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Dulce Maria Works :: RBD :: Anahi Giovanna-
Skoči na: